SP20

SP 20 Dąbrowa Górnicza

17 kwietnia 2012r. odbył się w naszej szkole II Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas III szkół podstawowych. O godz.10.00 dyrektor szkoły mgr Renata Witas-Osuszek, zaproszony gość Pani Inspektor Wydziału


Oświaty mgr Katarzyna Myrta oraz doradca metodyczny mgr Jolanta Tarnowska dokonały uroczystego otwarcia w/w konkursu, życząc wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom jak najlepszych wyników.
Do konkursu przystąpiło 24 uczniów z 5 miast: Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, którzy w trakcie rozwiązywania testów wykazali się wiedzą teoretyczną i praktyczną w dziedzinie Informatyki.
Organizatorami konkursu byli: Jolanta Tarnowska - doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz Małgorzata Polak i Marcin Ordon - nauczyciele zajęć komputerowych.
Konkurs honorowym patronatem objął  Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej i Dyrektor Delegatury Sosnowiec Kuratorium Oświaty w Katowicach. Opiekę merytoryczną sprawował Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” Katowice.

Komisja konkursowa w składzie: Andrzej Musiał, Maria Wilk (WOM Katowice), Anna Łukasik (doradca metodyczny matematyki, informatyki i techniki) oraz Norbert Owczarek (nauczyciel zajęć komputerowych w SP18), przyznała:
* I miejsce Zuzannie Karcz ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej
* II miejsce Adrianowi Chałupko ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Dąbrowie Górniczej
* III miejsce Klaudii Świerczyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Zawierciu
oraz dwa wyróżnienia: Patrycji Makówka ze Szkoły Podstawowej nr 20 w Dąbrowie Górniczej i Andrzejowi Ciołek
z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Górniczej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, wydawnictwo Mac Edukacja, wydawnictwo Helion Edukacja, PZU „Życie” S.A., Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową oraz Centrum Techniki Grzewczej M.G.M. Ogromną radość sprawiły laureatom konkursu maskotki Bobra Dąbrowiaka, które długo przypominać będą dzieciom o wrażeniach konkursowych.
Organizatorzy przygotowali uczestnikom słodki poczęstunek i niespodziankę artystyczną w formie przedstawienia profilaktycznego pt. „Tu mnie nie znajdą”, przygotowanego przez panią Anetę Mazur i panią Annę Wilkus.
Konkurs przebiegał sprawnie, w miłej atmosferze.

DSCN6969DSCN7030

Telefony:

 

sekretariat: 32 262 51 62

(w godzianch 8-15)

fax: 32 262 51 62

Adres:

ulica: Adamieckiego 12

41 - 300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Konkursy II Regionalny Konkurs Informatyczny dla uczniów klas III