SP20

SP 20 Dąbrowa Górnicza

Wyniki XII  Dąbrowskiego Konkursu Recytatorskiego im. Lecha Piwowara
W dniu 14 marca 2012 roku pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza w Szkole Podstawowej

nr 20 w Dąbrowie Górniczej odbył się miejski etap XII Dąbrowskiego Konkursu Recytatorskiego im. Lecha Piwowara. Tematyka edycji brzmiała: „W pogoni za wiedzą...”.  Udział w konkursie zgłosiło 44 uczniów z dąbrowskich szkół podstawowych (w tym uczniowie Ośrodka Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych). Ostatecznie do konkursu przystąpiło 42 uczniów. Swoje szczególne talenty recytatorskie zaprezentowali uczniowie, którzy w wyjątkowy sposób potrafią interpretować poezję i są wrażliwi na jej piękno.

Komisja pracowała w składzie:
mgr Agnieszka Kryza – nauczyciel języka polskiego ZSnr 3 (przewodnicząca komisji)
mgr Małgorzata Woźniak – nauczyciel języka polskiego ZSnr 7
mgr Anna Wilkus – nauczyciel języka polskiego SP 20

Wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce:
Weronika Basta SP 3
Magdalena Nowicka SP 29
II miejsce:
Mateusz Pawłowski SP 29
Kornelia Tryjańska SP 8  
III miejsce:
Aleksander Kordecki SP 5
Marianna Wiśnicka SP 30
Wyróżnienia:
Karolina Brzozowska SP 12
Michał Kowynia SP 31
Martyna Nowak SP 3
Oliwia Magdziak SP 31

 

konkurs (5)

konkurs (22)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, gadżety przygotowane przez przedstawiciela oświatowego wydawnictwa „Nowa Era” - Pana Pawła Gugę  i organizatorów konkursu, czyli SP 20. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy z podziękowaniem za udział. Nauczycielom wręczono podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu. Organizatorzy, nauczyciele i Dyrekcja SP 20 dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie konkursu, za życzliwość i wsparcie.


 

Telefony:

 

sekretariat: 32 262 51 62

(w godzianch 8-15)

fax: 32 262 51 62

Adres:

ulica: Adamieckiego 12

41 - 300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Konkursy XII Dąbrowski Konkurs Recytatorski im. Lecha Piwowara