SP20

Warsztaty pt. "Ortografia na wesoło"

 

16.01.2013r. klasa IIIc uczestniczyła w warsztatach ortograficznych w Miejskiej Bibliotece Publicznejj. Okazało się, że ortografia może być naprawdę ciekawa a przy ćwiczeniach można się świetnie bawić.

Pani Agata najpierw przypomniała uczniom zasady orograficzne (okazało się, że nasi uczniowie świetnie je znali
i potrafili poprawnie odpowiedzieć na każde pytanie). Po zajęciach teoretycznych odbyły się zabawy: było „biegane dyktando” gdzie uczniowie musieli biegać do rozwieszonych literek wskazując poprawna pisownię, losowanie trudnych wyrazów i zabawa w zgadywanie. Klasa przypomniała sobie ortograficzne regułki i pisownię trudnych wyrazów znakomicie się przy tym bawiąc.

Telefony:

 

sekretariat: 32 262 51 62

(w godzianch 8-15)

fax: 32 262 51 62

Adres:

ulica: Adamieckiego 12

41 - 300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Biblioteka Miejska 2012 2013 Warsztaty pt. "Ortografia na wesoło"